Модульні будинки ТК Стандарт – «це конструкції стандартного розміру, що легко транспортуються. Ваш бізнес завжди буде готовим до змін. Наші модулі – це універсальне вирішення багатьох завдань.

 • У вас є потреба в оренді офісу?
 • Плануєте відкрити свій магазин, перукарню, майстерню?
 • Потрібно швидко розмістити вашу компанію на певній території на визначений строк?
 • Володієте територією, яка могла б приносити більше доходу ніж зараз?
 • Ви також помітили, що останнім часом у Вашому місті бракує готельних номерів економ класу?

Це лише декілька найбільш типових ситуацій де наші модулі стануть ідеальним рішенням.

Варіанти конфігурацій:

Один модуль

Бажаєте розпочати власну справу? Вперед!

Перед вами повністю готовий утеплений і оздоблений модуль з вікнами і дверима. Ідеальне рішення для невеликого магазину, майстерні по ремонту одягу, перукарні чи офісу.

Більшість успішних бізнесів починали свій шлях саме в такого роду приміщеннях.

З часом ваші справи йтимуть все краще і треба буде розширятись. Тоді знову на допомогу прийдемо ми і доставимо вам ще модулів.

Два і більше

Хочете працювати не орендуючи приміщення?

Це вже 30 кв.м. вашого робочого простору.Тут може бути офіс для 4-8 працівників, невелика кав’ярня, магазин чи відділ продажу квартир. Варіант дачного будинку також не поганий, адже до теплоізоляції ми підходимо дуже серйозно.

Пам’ятаймо, що модулі від ТК Стандарт легко перевозяться і перевстановлюються, отже питання переїзду чи розширення бізнесу вирішується дуже просто.

Бажаєте рости не тільки в сторони але і вгору? Не питання.

Ми про це подумали і зробили наші модулі готовими до поверхового нарощування.

Скажімо, вам потрібно швидко розмістити свою компанію на певній території без капітального будівництва.

Наші модулі приїжджають до вас вже готовими і швидко монтуються.

Для встановлення мобільного офісу не потрібно стільки дозвільної документації, скільки для капітального будівництва. В якості фундаменту для модульних будівель ідеально підходять як гвинтові палі так і бетонні стовпці.

Бажаєте дізнатись як ще можна використати наші модулі у Вашому бізнесі?

Як було сказано раніше, ми приділяємо особливу увагу енергоощадності. Саме тому наші модулі утеплені достатньо щоб в них можна було жити круглий рік без зайвих витрат на опалення.

Звідси з’являється можливість швидко і без зайвих зусиль організувати прибутковий бізнес.

Скажімо – хостел. Мобільний модульний хостел чи мотель, чому б ні? В світі повно такого. Чим ми інші? В кожному великому місті є попит на не дорогі кімнати для проживання. Клієнтів тут вистачає завжди, це і студенти, і приїжджі працівники і ті, хто приїхав по справах на короткий термін. Гарно придумавши умови для подобової та довготривалої оренди, можна сформувати собі чудовий бізнес план і вже почати його втілювати.

Безкоштовна консультація

Залиште свої контактні дані і наші спеціалісти зв'яжуться з Вами

Модульні конструкції. Оптимальні рішення для бізнесу.

Модульні конструкції стають дедалі популярнішими. І це очевидно, оскільки мають ряд особливостей і беззаперечних переваг.

Напрямок виготовлення модульних конструкцій компанія ТК Стандарт розпочала два роки тому, як рішення на виклик дуже несподіваного попиту.

Замовники декларували свої потреби, і компанія мусила знаходити відповідні рішення. Зокрема, потрібно було вирішити два ключові питання:

 • Максимально швидко вводити нові об’єкти в експлуатацію;
 • Мати можливість поступово нарощувати потужності по мірі розвитку бізнесу.

«До нас звернулись підприємці, які працюють в готельному бізнесі, і мали намір створити готельний комплекс на новому місці дислокації» – розкриває проблему директор ТК Стандарт – Андрій Огінок.

Питання – максимально швидко вводити нові об’єкти в експлуатацію – вирішити було не просто. Всі прекрасно розуміють, скільки часу потрібно для оформлення дозвільної документації на початок будівельних робіт. Від моменту прийняття рішення про інвестування в подібний проект і до моменту отримання таких документів може пройти і рік часу, а може і більше. Це залежить від багатьох факторів. І лише після цього розпочинаються будівельні роботи, які теж можуть мати певні обмеження. Це в першу чергу погодні умови. І так виходило, що від моменту прийняття рішення і до моменту, коли бізнес починає працювати – проходить значний проміжок часу. А це для бізнесів – зростання ризиків, оскільки оцінка ринкової привабливості зроблена станом на сьогодні, а через рік-два кон’юнктура ринкового сегменту може змінитись. Також, для бізнесменів критично важливим є те, щоб бізнес почав працювати як найшвидше. Це передумова ефективності і розвитку.

Інше питання – поступово нарощувати потужності – теж мало власну проблематику. І в першу чергу це те, що будь-які будівельні роботи по нарощуванню потужностей заважали вже існуючій інфраструктурі. Уявіть – кому сподобається проживати в готельному номері, де поруч йдуть будівельні роботи?

І перше, і друге питання Компанія ТК_Стандарт розв’язала в дуже оригінальний спосіб. Маючи власне виробництво, досвід і технологічні стандарти, фахівці Компанії вирішили виготовити готельний комплекс з модульних конструкцій.

Що це таке – модульні конструкції від ТК_Стандарт?

Виготовлені фабрично окремі приміщення, які:

 • Відповідають усім нормам в частині вимог законодавства;
 • Не потребують класичної дозвільною документації, оскільки підпадають під категорію не капітального будівництва;
 • Можна легко перевозити і приєднувати до вже діючих конструкцій;
 • Можна перевезти в інше місце без втрати властивостей.

Конструкції виготовляються двох типів: на дерев’яному каркасі і на металевому каркасі. Все – за бажанням замовника.

Що в підсумку отримав замовник:

 • Значне скорочення часу як на дозвільну документацію, так і на введення об’єкту в експлуатацію. Вже через три місяці після звернення перші модульні об’єкти почали працювати.
 • Можливість поступово нарощувати потужності без втрати вже діючого потоку клієнтів. Готові модулі «долучались» до своїх вже працюючих «родичів» за лічені години.

Як це не дивно виглядає, але розпочати подібний бізнес можна навіть з одного модуля.

модульний будинок план 1 поверху

І поступово нарощувати…

модульна конструкція

І поступово вирости до цілком пристойного готельного комплексу…

модульна каркасна конструкція

модбульна каркасна конструкція план

Де ще можна застосовувати модульні конструкції від ТК Стандарт?

«Практично всюди, де є потреба в приміщеннях подібного типу» – стверджує Андрій Огінок.

Це можуть бути і торгові площі, і навіть офісні приміщення. Нещодавно Компанія ТК Стандарт отримала запит саме на виготовлення офісного комплексу на модульних конструкціях.

моульна каркасна конструкція - модуль 2

модульна каркасна продукція - модуль