Каркасний МАФ-005

МАФ-005

Для отримання детальної консультації зверніться до спеціалістів нашої компанії. +38(067)50-8-55-73 sales@tkstandart.com.ua Або скористайтесь формою зворотнього зв'язку і ми передзвонимо вам якнайшвидше

каркасний МАФ-004

МАФ-004

Для отримання детальної консультації зверніться до спеціалістів нашої компанії. +38(067)50-8-55-73 sales@tkstandart.com.ua Або скористайтесь формою зворотнього зв'язку і ми передзвонимо вам якнайшвидше

Каркасний МАФ-003

МАФ-003

Для отримання детальної консультації зверніться до спеціалістів нашої компанії. +38(067)50-8-55-73 sales@tkstandart.com.ua Або скористайтесь формою зворотнього зв'язку і ми передзвонимо вам якнайшвидше

Каркасний МАФ-002

МАФ-002

Для отримання детальної консультації зверніться до спеціалістів нашої компанії. +38(067)50-8-55-73 sales@tkstandart.com.ua Або скористайтесь формою зворотнього зв'язку і ми передзвонимо вам якнайшвидше

МАФ каркасний 001

МАФ-001

Для отримання детальної консультації зверніться до спеціалістів нашої компанії. +38(067)50-8-55-73 sales@tkstandart.com.ua Або скористайтесь формою зворотнього зв'язку і ми передзвонимо вам якнайшвидше

МАФ – це мала архітектурна форма. Такі споруди відрізняються невеликими розмірами та мають допоміжне, декоративне, торгове або інше призначення. Найчастіше це павільйони, кіоски, зупинки та інші тимчасові об’єкти, які не вимагають закладки фундаменту. Зазвичай встановлення МАФів пов’язане з розвитком інфраструктури, поліпшенням естетичної привабливості та зручності громадських місць. Тому Їх дизайн повинен органічно доповнювати екстер’єр розташованих поруч будинків. Усі споруди встановлюються у рамках законодавчих і містобудівних норм, тому їх створення слід довірити професіоналам.
Будівництво МАФів – один з основних напрямків діяльності компанії «ТК Стандарт». Ви отримуєте повний комплекс робіт від проектування, виготовлення елементів конструкції до здачі об’єкта в експлуатацію, що також включає підбір оптимального типу будівлі під запланований бюджет. Надійність усіх технічних рішень підтверджується довготривалою гарантією.
Спеціалісти також допоможуть з оформленням тимчасової споруди згідно з чинним законодавством.

Види малих архітектурних форм

Мала архітектурна форма – це загальне поняття, яке вказується при оформленні дозвільної документації. Це можуть бути металоконструкції різної складності. Тому при замовленні варто уточнити призначення споруди. У цьому допоможуть такі терміни:

 1. Кіоск. Це невелике (5-20 кв. м), окремо стояче приміщення, яке використовується для роздрібної торгівлі або надання послуг. Спілкування продавця або співробітника організації з покупцями здійснюється через спеціальне віконечко.
 2. Павільйон. Це модульна споруда площею до 60 кв. м з окремим входом для відвідувачів. Реалізація товарів і оформлення замовлень виконуються всередині.
 3. Зупинний комплекс. Це точка, прилегла до зупинки громадського транспорту. Основною відмінністю такого комплексу є наявність критого навісу. Тут перехожі очікують прибуття транспорту.

Ці мобільні об’єкти відносяться до тимчасових споруд. Після закінчення договору оренди їх легко перевезти на іншу локацію. Згідно з діючими нормами, їх розмір не повинен перевищувати 30 кв. м по зовнішньому периметру. Внутрішня площа не враховується.
«ТК Стандарт» може виготовити торговельні конструкції будь-якого призначення та комплектації на ваш вибір.

Переваги вибору МАФів для ведення бізнесу

Сьогоднішні економічні реалії не надто комфортні для успішного ведення підприємницької діяльності. Вартість оренди завищена, комунальні платежі вимагають колосальних щомісячних інвестицій. Але при зведенні кіосків і павільйонів ситуація кардинально змінюється. Адже кіоски та торгові павільйони не вимагають зайвих поточних витрат.
Звернувшись до «ТК Стандарт», ви оціните переваги малих архітектурних форм:

 • оперативність – бажаний результат отримаєте в найкоротші терміни;
 • простота встановлення – розташувати МАФ можна практично будь-де, адже складність рельєфу не має значення;
 • низька ціна – зниження витрат на 20-30% в порівнянні з іншими будівельними технологіями гарантовано;
 • раціональність – жодних супутніх витрат;
 • мобільність – при необхідності модуль легко перемістити на іншу територію;
 • універсальність – підходять для ведення будь-якого бізнесу (торгівля продуктами харчування, невелике кафе, офіс, консультаційний центр);
 • індивідуальний підхід – проект складається з урахуванням вимог клієнта.

Сучасні малі архітектурні форми підвищують конкурентоздатність, створюючи вигідні умови для ведення вашого бізнесу. Тому багато підприємців обирають саме їх.

Особливості технології будівництва МАФ

Компанія «ТК Стандарт» орієнтована на результат, тому, прагнучи працювати швидко та ефективно, використовує каркасну технологію будівництва із застосуванням болтових з’єднань та обшивки сендвіч-панелями або профнастилом. Головна перевага цих МАФів з сендвіч-панелей – стислі терміни будівництва (3-10 днів в залежності від розмірів та складності). Крім того вони стійкі до навантажень, факторів навколишнього середовища, добре зберігають тепло, мають стильний вигляд та витримують десятки циклів монтажу-демонтажу та транспортування.
У «ТК Стандарт» виробництво виконується за такою схемою:

 • надходження замовлення від клієнта;
 • огляд місця, де буде розташовуватися споруда;
 • складання проекту та кошторису;
 • підготовка будматеріалів;
 • швидке будівництво, що включає зовнішню та фінішну обробку;
 • прийняття об’єкта замовником.

Інженери «ТК Стандарт» подбають також про комфорт ваших співробітників, доукомплектувавши конструкцію якісною електропроводкою, утепленими стінами, підлогою з гідроізоляцією, металопластиковими вікнами та дверима.
Якщо ви плануєте придбати готовий проект, кваліфіковані менеджери допоможуть підібрати оптимальне рішення. МАФ можливо розробити й за індивідуальним запитом, враховуючи ваші технічні та естетичні побажання.

Плюси будівництва МАФ під ключ в Україні

Незалежно від того обрали ви індивідуальне чи типове проектування, будівництво МАФа під ключ від «ТК Стандарт» має ряд очевидних переваг:

 • усе включено – ніяких зайвих доплат при зведенні ятки або торгового ряду після узгодження кошторису;
 • оперативність – виготовлення і монтаж павільйону відбувається строго в обумовлений термін без затримок чи відмовок;
 • економія – ціни на послуги одні з найнижчих на ринку, адже компанія виготовляє матеріали, доставляє на будмайданчик, монтує та здає в експлуатацію МАФ без залучення сторонніх фахівців;
 • контроль на всіх етапах – спеціалісти постійно проводять моніторинг якості;
 • повна комплектація – інтер’єр можна доповнити будь-яким необхідним обладнанням на ваш вибір.

Детальне проектування допомагає оптимізувати бюджет, підібравши матеріали під ваші потреби. З «ТК Стандарт» ведення бізнесу стає простим і менш витратним.

Як замовити виготовлення тимчасової споруди від «ТК Стандарт»

Щоб почати співпрацю:

 • зателефонуйте або замовте консультацію на сайті – менеджер уточнить деталі та запропонує безкоштовне складання проекту;
 • визначте площу та поверховість будівлі – це ключовий момент, без якого почати проектування та подальше виготовлення неможливо;
 • погодьте бюджет – фахівці запропонують вам різні варіанти комплектації, щоб ви могли обрати найкращий.

Після цього відбувається:

 • укладання офіційного договору – вказуються всі нюанси, включаючи терміни, матеріали, комплектуючі та вартість об’єкта;
 • оперативне виготовлення матеріалів;
 • монтаж, оздоблення приміщення;
 • презентація – на цьому етапі підписується акт прийому, і продаж кіоску завершується.

З «ТК Стандарт» виробництво МАФів стає простим і швидким. Якісні та недорогі моделі дозволяють зекономити кошти та витратити їх на розвиток вашої справи. Укладання офіційного договору із зазначенням фіксованої вартості й термінів будівництва та професійний супровід на кожному етапі будівництва гарантують якісний, швидкий результат.

Зовнішнє та внутрішнє оздоблення приміщень

Компанія пропонує технічно грамотні та надійні рішення, тому всі конструкції відрізняються довговічністю, стійкістю до перепадів температур і підвищеної вологості, економічністю.
Зовнішнє оздоблення виконується за допомогою листів профнастилу та/або сендвіч-панелей. Ці компоненти легко піддаються обробці, тому за побажанням клієнта можна втілити будь-які дизайнерські рішення щодо інтер’єру, планування, зведення перегородок чи полиць, підключення комунікацій тощо. Також можлива комплектація додатковим устаткуванням.

Доставка та встановлення

Складання торгової точки виконується на виробництві. Тому доставка здійснюється вже в завершеному вигляді. Для цього використовується спецтранспорт, а сам кіоск надійно фіксується в кузові. Таке транспортування актуально для невеликих павільйонів, кіосків тощо.
Якщо ж малі архітектурні форми мають площу більшу за стандартну, то перевезення відбувається окремими модулями. При цьому монтаж торгового ряду здійснюється на підготовленому майданчику.
Така технологія підвищує рівень безпеки та надійності. Адже з «ТК Стандарт» ви отримуєте ефективний результат за приємною ціною.

Вартість будівництва МАФ будь-якої складності

Діяльність компанії об’єднує знання, досвід та передові технології. Тому «ТК Стандарт» пропонує МАФи різних типів, складності, конфігурації. Їх ціна може залежати від багатьох факторів:

 • планування;
 • площі та поверховості;
 • особливостей виробництва матеріалів;
 • наявності додаткового обладнання;
 • дальності доставки по Україні;
 • складності підключення комунікацій;
 • реалізації готового рішення під ключ чи індивідуального проектування.

З «ТК Стандарт» вартість будівництва МАФ завжди залишається доступною та чітко зафіксованою в договорі. Ви можете обговорити усі деталі та побажання, а досвідчені інженери допоможуть здешевити конструкцію без шкоди для якості. Насолоджуйтесь бажаним результатом без зайвих витрат!